Home / Ulaşım / ANKARA KAYSERİ OTOBÜS KAÇ SAAT SÜRER

ANKARA KAYSERİ OTOBÜS KAÇ SAAT SÜRER

Ankara Kayseri otobüs kaç saat sürer  – Ankara ile Kayseri arasında otobüs ile seyahat etmek istiyorsanız eğer size otobüs firmaları, ulaşım güzergahları ve kaç saat içerisinde kayseri’de olursunuz bu konu hakkında bilgi vermek istiyorum.

Ankara Şehirler Arası otobüs terminali Aşti’den otobüsünüze binebilirsiniz. Otobüs bilet fiyatları ise en düşük 45 tl ile 60 tl arasında değişmektedir.

Otobüs Firmaları,

Şanal Kırşehir, Süha, Öz Elbistan Seyahat, Ak Turizm, Rahmi Hamurcu, Metro, Van Gölü, Aksu, Öz Sivas, Siirt Petrol, Van Yolu, Ulusoy, Öz Erciş Seyahat, Lider Muş Tur, Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır, Can Dersim Tunceliler, Öz Gül Aras, Afşinliler, Malatya Zafer, Malatya Medine Turizm, Öz Elazığlılar seyahat, Sivas Hedef, Lüks Kahramanmaraş turizm ve aklımıza gelmeyen bir çok turizm şirketi Ankara ile kayseri arasında yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

Ankara Kayseri arası 326 kilometredir. Ortalama seyahat vakti 5 Saat’dir. Gün içerisinde ortalama 16 sefer düzenlenmektedir. Kayseri Ankara arası bilet fiyatlarını internet üzerinden satın alabilirsiniz

Yukarıda yazmış olduğumuz makale içerisinde Kayseri Ankara arası yolculuk süresi hava durumuna, yol güzergah durumuna, trafiğin yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Kayseri yol güzergahı üzerinde mola verilen yerleri otobüs firmaları ile görüşebilirsiniz. Otobüs içerisinde Vifi, Tv radyo gibi özellikler değişkenlik gösterebilir. Aklınıza takılan soru varsa turizm şirketleri ile iletişime geçebilir veya merkez ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Ankara kayseri Otobüs kaç saat sürer adlı konumuzda sormak istediğiniz soruları aşağıda yorum bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir