Home / Bankalar / Aktif Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2018

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2018

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Merhaba değerli okurlar sizlere Aktif bank Müşteri hizmetlerinin telefon numarası hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

Aktif Bank, 2006 yılında hizmet hayatına başlayarak geniş bir müşteri potansiyelini yakalamış bu süre içerisinde 144 kat daha da büyüme göstermiştir. Sağlamış olduğu kredi kolaylığı ve kendi ürettiği N Kredi ile insanların cazip olduğu bir konuma gelmeye başlamıştır.

Aktif Bank N Kolay Kredi Nedir?

Aktif Bank kendi sistemlerini kullanarak vatandaşlar için kolay bir şekilde bankacılık sunmayı hedeflemiş insanların banka şubesine gitmeden evinden, işinden ve hatta cebinden internet kanalı ile başvuru alıp hesaba para yatırma sistemini kurmuştur. İnternetin çektiği istediğiniz yerden kredi çekmeniz için yapılmış olan bir sistemdir.

Aktif Bank ‘N Kolay kredi’ başvurusu nasıl yapılır?

Aktif Bank  ‘N Kolay kredi’ müthiş bir özelliğe sahip olmasıyla bir çok banka tarafından sağlanmayan tüm sistemsel özellikler bulunmaktadır. ‘N Kolay kredi’ için resmi web sitesi olan www.aktifbank.com.tradresinden kolay bir şekilde başvuru işlemi yapılmaktadır. Bu yapılan işlemin ardından gerekli koşullar sağlanırsa istediğiniz krediniz kısa bir süre içerisinde hesabınızda olacaktır. Uygun faiz oranı ile verilen ‘N Kolay kredi’ sistemi ile ihtiyaç kredisi, araç kredisi gibi isteklerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Aktif Bank’ın sunmuş olduğu özelliklerden birisi de hem hafta içerisinde hem de hafta sonu çalışması bulunmaktadır. Para hesabınıza yatacaksa eğer bunun için iki günlük hafta sonunu beklemenize gerek yok.

Kredi Notum düşük kredi çekme imkanım var mı?

‘N Kolay kredi’ Aktif Bank’ın insanların kolay bir şekilde kredi talebi için sunmuş olduğu bir özelliktir. Bunun için kredi notunuzun hiçbir önemi kesinlikle yoktur. Kredi notunuz düşük olduğunu düşünürsek, ‘N Kolay kredi’ sizin yardımınıza anında ulaşacaktır. ‘N Kolay kredi’ ile ister kredi çekin isterseniz ihtiyacınız olduğunda kullanın.

‘N Kolay kredi’ Vadelendirme Sistemi

‘N Kolay kredi’ ‘de ödemeleriniz sizin bütçenize göre 3 aydan başlayıp 48 aya kadar uzanan vade seçeneği ile rahat bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aktif Bank internet bankası olarak tanımlanan ve müşteri hizmetlerine önem veren bir bankadır. Müşteri hizmetleri ile görüşme yaptığınız anda sizin için en kolay çözümler sunmak için elinden geleni yapmaktadırlar. Kredi ve banka konuları ile her konuyu rahat bir şekilde sorabilirsiniz.

Aktif Bank İletişim Merkezi size bir telefon kadar yakın!

Aktif Bank müşteri hizmetleri sayesinde istediğiniz an tüm bankacılık işlemlerini ister sesli yanıt sistemi ile isterseniz müşteri temsilcisi ile görüşmeye başladığınız an yapabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakındır.  Aktif bank müşteri hizmetleri’ne yurt dışından da ulaşabilirsiniz. Yurt dışından aramak isteyenler için telefon numarası  +90 850 724 30 50 ‘dir. İstediğiniz an 7/24 arayabilirsiniz.

Akif Bank adresi: Genel Müdürlük Büyükdere Caddesi No: 163 Zincirlikuyu Şişli 34394 İstanbul

Yer Sağlayıcı:Aktif Yatırım Bankası A.Ş

İletişim Merkezi:0850 724 30 50

Telefon:0 212 340 80 00

Faks:0 212 340 88 79

Mersis:0225013653700015

Teleks:28807 cal tr

Swift:CAYTTRIS

Kayıtlı Elektronik Posta Adresi:aktifbank@hs03.kep.tr

E-Posta:iletisim@aktifbank.com.tr

Aktif Bank resmi web sitesi = http://www.aktifbank.com.tr/

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri Telefon numarası: 0850 724 30 50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir