Home / genel / Arçelik 283720 Yorumları

Arçelik 283720 Yorumları

Merhaba arkadaşlar burada size Arçelik 283720 ei buzdolabı hakkında bilgi vereceğim. Kullanıcı yorumlarını sitemizde görebilirsiniz.

  • Kombi tipi, çift kapılı ve şık bir tasarıma sahip olan bu buzdolabı geniş iç hacminin yanında sessiz çalışma performansı ile dört mevsim soğutma ve gıda saklama ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor.
  • Arçelik buzdolabının fonksiyonel ve esnek kullanıma uygun tasarlanan içi, yiyeceklerinizin ve saklayacağınız kapların hacmine göre yeniden şekillendirmenize olanak tanıyor.
  • 720 litre iç hacmi bulunan Arçelik buzdolabının A++ enerji sınıfı sayesinde tasarruflu olmayı hedeflemiştir.

 

5 comments

  1. no frost soğutma sistemine sahip olan bir buzdolabı ben memnunum a+++ enerji sınıfına ait eğer buzdolabı alacaksanız arçelik beyaz eşya konusunda en iyisi zaten herkes biliyor köklü bir firma olduğunu raflar güzel çekmeceler vs ideal olmuş tam istediğim gibi.

  2. 15 yıllık evliyiz ve evlendiğimizden beri aynı dolabı kullanıyoruz. Bu sene artık değiştirmek istedik ve uzun araştırmalar sonucunda bu buzdolabını aldık. Buzdolabım kesinlikle mükemmel. Çok memnunum. Doğru bir seçim yaptım. Dolabım oldukça geniş iç hacmi çok kullanışlı. tasarım olarak falan da oldukça modern. Bu kategoride ki buzdolapları ortalama bu fiyat aralığında. Eğer buzdolabı alacaksanız ben kesinlikle bu dolabı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  3. kalite ve sessiz çalışma bakımından benim çok hoşuma gitti. ayrıca enerji sınıfının a + + olması da bence güzel yanlarından biri çünkü bu ürün 7 gün 24 saat çalışan bi ürün hem bütçeye hem de doğaya minimum zarar vermeli o yüzden. sessiz çalışması da 7 gün 24 saat çalışan bi ürün için güzel bi avantaj çünkü özellikle de geceleri bu durum rahatsızlık verebiliyor insana sonuçta. boyut ve hacim olarak gayet güzel biz 4 kişilik bi aileyiz rahat rahat yetiyor bize.

  4. 10 yıllık buzdolabımda sorun çıktı.alt taraf soğutmuyor üstte sıkıntı yok. servis gelme ücreti 50 TL. dükkana götürecekmiş orada bakacakmış 150 TL. Çözülebilecek bir sorunu varsa bildireceklermiş yoksa makineyi çöpe atacakmışım. 10 yıllık buzdolabını çöpe atacaksam ben neden arçelik alayım ki. çöpe atmak içinde servisine 200 TL vermem gerekiyor. BÖyle saçmalık olmaz. bir daha da kesinlikle almam.

  5. inox modelleri çok beğeniyorum gerçekten ay diğer modellere ve renklere göre ufak bi fiyat farkı oluyor ama bence bu şık görüntüye değer diye düşünüyorum. a + + enerji sınıfı olması da güzel enerji tasarrufu benim önem verdiğim bi şey çünkü. dolabımdan memnun um alacaklara tavsiye ederim kendi adıma ben

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.