Home / Bankalar / Bayram kredisi veren bankalar hangileridir? Kurban bayramı 2020 ihtiyaç kredisi

Bayram kredisi veren bankalar hangileridir? Kurban bayramı 2020 ihtiyaç kredisi

Bayram Kredisi

Kurban Bayramı’na kısa bir süre kaldı. Bayram ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlar için bankalar bayram kredisi duyurusunda bulunmaya başladı. Beş banka düşük faizli geri ödemesiz faizli kurban bayramı kredisi açıkladı. Düşük faiz veren bayram kredisi kullandıran bankalar hangileridir?

Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisi 2020

Garanti bankası kurban bayramı kredisi detaylarında şu bilgiler yer almaktadır. 0,99 tl den başlayan faiz oranları ve 60 aya kadar vadeli kredi imkanı sunmaktadır. Dilerseniz Garanti Bankası’na giderek başvuruda bulunabilir. Ya da Garanti BBVA internet yada mobil üzerinden hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

TEB Bayram Kredisi 2020

Türkiye Ekonomi bankası (TEB) kurban bayram kredisini açıkladı. Şimdi birlikte ne gibi kredi imkanı sunuyor inceleyelim. 0,79 ‘tl den başlayan faiz oranları ile sizlere 36 aya varan ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası Bayram kredisi için bulunduğunuz yerdeki TEB bankasına bizzat başvuruda bulunabilir, İsterseniz CEPTETEB mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek başvurunuzu yapabilir. Ya da Çağrı merkezi telefonundan müşteri temsilcisine bağlanabilir veya teb.com.tr resmi web sitesinden kurban bayramı kredini başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Kurban bayramı kredisi 2020

0,84 ‘ten başlayan faiz oranı ile 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi imkanı sunulmaktadır. Bu imkandan faydalanmak için Mobil yada web sitesi üzerinden başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İNG Bayram Kredisi 2020

İng türkiye bayram kredisi detayları şu şekilde, %0.79 tl’den başlayan faiz oranı ile 60 aya varan vade seçeneği ile bayram kredisi kullanabilirsiniz. İNG Kurban bayramı kredisi için ING web sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kamu bankaları bayram kredisi 2020

Halkbank bayram kredisi 2020 3 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi faiz oranı 0,98 olarak duyuruldu. Halbank Kurban bayramı kredisine en yakın şubeye gidip yada Halbank resmi web sayfası üzerinden hızlıca başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank bayram kredisi 2020
Vakıfbank üç ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi faiz oranını açıkladı. Vakıfbank bayram kredisi 2020 yılında yine vatandaşların ihtiyacını giderecek güzel bir oran ile karşımıza çıkmaktadır. 0,86 faiz oranı ile şubeye gidip yada resmi web sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ziraat bankası bayram kredisi 2020
Vakıfbank bayram kredisi 2020 Kamu bankalarından birisi olan Ziraat bankası 3 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranını yakın bir zaman içerisinde açıkladı. Ziraat bankası kurban bayramı kredisi için şubeye giderek 0,98 faiz oranı ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bankaların web sitelerinden inceleme yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.