Home / Kredi / En Uygun Kredi Veren Bankalar

En Uygun Kredi Veren Bankalar

En uygun Kredi veren bankalar ve şartları

Kredi çekmek artık zorunluluk haline gelmiş durumda. İhtiyaçlarınız için kazandığınız gelirin artık yetmediğini yada bir gayrimenkul almak istediğiniz zaman en uygun kredi veren banka hangisi bunun arayışına gireriz. Burada araya bankalar arasındaki en uygun kredi veren bankalar girmektedir. Tabiki bu rekabet müşterinin de yararın oluyor. Tabi bankalar için krediyi kullanan kişiden alacağı faiz önemli bir konu. Banka alacağı faize bakıyor vatandaş en uygun krediyi nasıl çekerim onun takibi içerisinde bu yüzden banka banka gezmek ise mantıklı olmuyor. Bunun için sizlerin işini kolaylaştıran siteler önümüze geliyor. Size en uygunu ve en iyisini bulmak için biraz bankalar arası siteleri gezmeniz gerekiyor.
Sizlere bu bankaları sunacağız,

İş Bankası
Halkbank
Ziraat Bankası

Ziraat Bankası en uygun kredi 2017
Ülkemizde bulunan ilk bankalardan birisi de Ziraat Bankasıdır. Müşteriler için en güzel en uygun kredi fırsatı sunan banka vatandaşların memnuniyeti için yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ziraat Bankasının ihtiyaç kredisi %11 olarak gözükmektedir. Bu oran ile faiz alabileceğiniz en düşük kredi 500 TL ile en yüksek kredi ise 30 bin TL ‘dir. Kredilerin vadesi 3 ile 48 ay arasında değişkenlik göstermektedir. Örnek verecek olursak 10 bin TL tutarında 12 ay taksit ile ihtiyaç kredisi almak isterseniz aylık ödeyeceğiniz tutar 907 TL olacaktır. 12 ay sonunda ödenen toplam meblağ ise 10.936 TL olarak karşımıza çıkıyor. Yine konut kredisinde en uygun kredi için Ziraat Bankası karşımıza çıkmaktadır. Sizler daha detaylı bilgi almak için isterseniz resmi web sitesinden Ziraat Bankasından bilgi alabilir. Bankanın müşteri hizmetleri ile görüşebilir. Ziraat bankasının bağlı bulunduğunuz il yada ilçelerde ki şubeleri ile bizzat görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İş Bankası En uygun kredi
En uygun bir şekilde kredi veren banka iş bankası olarak karşımıza çıkmaktadır. İş bankasının kredi fırsatını öğrenmek için resmi web sitesi, http://www.isbank.com.tr/TR/ana-sayfa/Sayfalar/ana-sayfa.aspx adresinden veya bağlı bulunduğunuz il yada ilçede bulunan iş bankası şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Halkbank En uygun kredi fırsatı
En uygun kredi veren bankalardan birisi de Halk bankası olarak karşımıza çıkmaktadır. %13 ihtiyaç kredisi faiz oranı ile müşterilerinin karşısına bir çok kredi desteği ile çıkıyor. %13 faiz oranında kullanabileceğiniz en düşük kredi tutarı ise 500 TL ‘dir. En yüksek ücret olarak 50 bin TL olarak gözükmektedir. Kredi taksitlendirmesi için 3 ile 48 ay arasında tercih yapılmaktadır. 10 bin TL ile ihtiyaç kredisi 12 ay taksitle alırsanız aylık ödemiş olacağınız ücret 908,60 TL olarak hesaplanmaktadır.Konut kredisi veren bankalar içerisinde Halkbankası vatandaşlara kolaylık sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Bankanın sizler için belirlemiş olduğu oran %0,89 olarak karşımıza 120 ay taksit ile 100.000 türk lirası konut kredisi aldığınız takdirde aylık ödemiş olacağınız tutar 1.3359,45 türk lirasıdır. Burada yazılı olan rakamlar bilgilendirme amaçlıdır kesinlik niteliğinde değildir. Sizler daha detaylı bilgi için bankanın resmi web sitesinde gezinti yapabilir. Müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçebilir. İl yada ilçenizde bulunan bankadan bilgi alabilirsiniz.

One comment

  1. Güzel bilgi teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir