Home / Evde Ek İş / Evde sabun paketleme işi

Evde sabun paketleme işi

Evde sabun paketleme işi

Evde yapabileceğiniz işler arasında en kolay ve zevkli bir iş olan evde sabun paketleme işi’nin nasıl yapıldığını, bu işi veren firmaların kimler olduğunu, kimler tarafından yapılabileceği konularına değineceğiz.

Günümüzün zor şartlarında tek maaş ile çalışmak yetmeyebilir, özellikle büyükşehirlerde yaşıyorsanız oturduğunuz evinizde kiralık ise, çocuklarınız da okuyorsa evin geçimini sağlamak oldukça zor olacaktır. Bu durumda evde çalışmak isteyen veya ev hanımlarının imdadına ek işler yetişiyor. Ek işler olarak tabir edilen ama sabır ile çalıştığınızda diğer işlerden daha çok kazandırdığı işlerde bulunmaktadır. Bu makalede size bu konudan bahsedeceğiz. Yani fazla kazandıran evdeki iş evde sabun paketleme işinden.

Evde sabun paketleme işi yapmak için evinizin boş bir odası yada depoyu bu işe ayırabilirsiniz. Çünkü kutulama işi yer kaplayan bir iş olduğu için oturma odanızda bu işi yapmanız pek iyi olmaz. Geçtiğimiz yıllarda firmalar sabun paketleme işini yaptırırken işçilik maliyetlerinin artışı nedeniyle evlerinden çalışmak isteyenlere bu işi vermeyi tercih etmektedirler.

Evde sabun paketleme işi kolay bir iştir. Ancak her işte olduğu gibi bu işte de titiz ve özen göstererek işinize odaklanmanız gerekmektedir. Burada önemli nokta şudur elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Bu tür işlerde elinizi hızlı bir şekilde kullanabilirseniz firmanın sizden istediği süre içerisinde teslim edebilirseniz, firma sizinle her daim çalışacaktır.

Ülkemizde sabun paketleme işini yapan firmalar oldukça fazladır. Tane başı çalışılan bu paketleme işinde adet başına 10-15 kuruş arasında ücret veriliyor. Adet başına 10 kuruş gibi küçük bir rakam gözükse de bu rakamı binlerle çarptığınızda büyük rakamlar kazanacaksınız. Bir haftada ortalama 5.000 sabun paketliğinizi var sayarak aylık çok güzel rakamlarda para kazanarak çok mutlu olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Sizinle iletişime geçen firma öncelikle size sabunları ve paketlerini ulaştıracaktır. Aranızda ise bir sözleşme yapılıp iki tarafın mağdur olmaması için karşılıklı anlaşma sağlanacaktır. Firma tarafından size sabun poşeti yada sabun karton paketi gönderilir. Sizden birli, üçlü, dörtlü ve onlu sabun içerisine alan paketler gösterilir. Sabunları bu paketler içerisine yerleştirmeniz istenir. Yada bu iş ile birlikte hediyelik sabun paketleme işi de verilebilinir. Sitemizin altında yer alan örnek bir video göreceksiniz orada evde hediyelik sabun paketleme işi verilmiştir. İzleyin inceleyin ve yapmak istediğinize karar verin. Eğer yapabileceğinize inanıyorsanız sitemizin altındaki yorum bölümünden yapmak istediğinizi yazabilirsiniz.

Evde sabun paketleme işi yaparak aylık 3.000 TL ‘ye kadar para kazanmanız mümkündür. Firmaların sizden istediği adet başına para ödediği için bu işi kaç gün içerisinde paketleme yapabilmenizdir. Adet başına para ödeyen firmalar günde kaç adet paketlediğiniz önemlidir. Yukarı da da yazmış olduğum gibi elinizin çabuk olması gerekiyor. Hızlı bir şekilde bu işi yaptığınız takdirde firma’nın sizden istediği zaman dan belki de daha kısa sürede bu işi teslim ederseniz ilgili firma size tekrar dönüş sağlayacaktır. Her işte olduğu gibi bu işte de hız, dikkat, sabır gerekmektedir.

Firmalar size nasıl ulaşabilir,

Firmalar size sitemiz aracılığı ile ulaşacaktır. Sitemize kayıtlı bir çok firma bulunmaktadır bunlar sitemize yapılan yorumları dikkatli bir şekilde inceleyip yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi, ilinizi yapabileceğiniz işi kaç adet ve ne kadar sürede teslim edebilirsiniz bu konu hakkında yazmanız ile Evde sabun paketleme işi yapan firmalar size ulaşacaktır.