Home / Bankalar / Halkbank kredi başvuru şartları nelerdir? Halkbank 6 ay ödemesiz 30 bin TL’ye kadar kredi

Halkbank kredi başvuru şartları nelerdir? Halkbank 6 ay ödemesiz 30 bin TL’ye kadar kredi

halkbank 6 ay ödemesi 30 bin liraya kadar düşük faiz oranı ile kredi vermeye devam ediyor. Sosyal hayatı destek kredi paketini duyuran halkbankası 0.55 oranlar ile mobilya, banka, ev tekstil, beyaz eşya, küçük ev aletleri, çeyiz gibi ihtiyaçlarınızın karşılanması için sizlere ihtiyaç kredisi sağlayacaktır. Karşılanan bu kredi ile öncelikle düğün yapacak yada evini yenilemek isteyen vatandaşlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Halkbank sosyal hayatı destek kredi başvurusu nedir? Bu başvuru nasıl yapılır. Sizler için araştırdık işte detayları inceleyebilirsiniz. Makalemizi okumak için aşağıdan devam edebilirsiniz.

HALKBANK SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ NEDİR?

Pandemiden sonra normal geçiş sürecine ve sosyal hayatın canlanması adına mobilya, beyaz eşya, elektronik, ev tekstil, çeyiz gibi ihtiyaçların karşılanması amacıyla çok cüzi bir ödeme planı olan %0.55’ten başlayan faiz oranı ile 6 ay ödemesiz 60 aya varan vade seçeneğiyle 30.000 TL’ye kadar planlanan kredi paketidir.

Anlaşmalı firma ve/veya bayilerinden alınan proforma fatura/kesin fatura ile 30.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %0,55 faiz oranıyla ya da anlaşmalı olmayan firma/bayi/mağazadan alınan proforma fatura/kesin fatura ile kredinizi aylık %0,82 faiz oranıyla kullanabilirsiniz.

Kredi ödemelerinizi; 6 ay ödemesiz dönemli olarak yapabilirsiniz.

Destek Ürünleri Kredi Paketleri
Tatil Destek Paketi
Nedir?
Bankamızdan maaş alan Emekli ve Bordro24 müşterilerimiz ile Bankamız BES müşterilerimizin anlaşmalı seyahat firmalarından yapacakları tatil ve seyahat harcamalarının finansmanını sağlamak amacıyla 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade Tatil Destek Kredi Paketi hizmete sunulmuştur.

Bankamızla Tatil Destek Paketi kapsamında turizm sektöründeki anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız tatil alışverişlerinizde Paraf/Parafly ile 3 ay ödemesiz, 15 ay vade farksız Taksit imkanı!

Tutar ve Ödeme Koşulları

Bankamız ile anlaşmalı seyahat acentelerinden yapacağınız tatil paketi satın alım işlemlerinizde konaklama bedeli azami 8.000 TL olmak üzere, toplam 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade seçeneğiyle kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olarak acenteye iletilecek olup, kalan %20’lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere hesabınıza aktarılacaktır.

Kredinin 1. taksiti acente ve 2. taksiti Bankamız tarafından ödenecek; taksit ödemeleriniz ise 9 ay sonra başlayacaktır. Bu kapsamda kullanacağınız kredinin faizi aylık %0,67 oranına denk gelmektedir.

Kredi tutarı asgari 2.500 TL, azami 10.000 TL olabilir.
Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
*İlk 2 taksitin banka ve seyahat firması tarafından ödenmesiyle kredinin faiz oranı 0,67%ye denk gelmektedir.
Nasıl Faydalanabilirim?

Anlaşmalı Seyahat Firmalarımız

ETS Tur, Jolly Tur, Setur, Tatilbudur, Gezinomi (9 Temmuz 2020 tarihinden itibaren), Tatil Sepeti (çok yakında)

Başvurularınız anlaşmalı seyahat acenteleri tarafından Bankamıza iletilecektir. Kredi değerlendirme sonucunuz ile ilgili SMS bilgilendirmesi yapılacaktır.

Onaylanan kredinizi başvuru tarihi itibariyle 72 saat içinde Halkbank İnternet Şubesi ve Halkbank Mobil Şube’den kullanabilirsiniz.

Halkbank İnternet Şubemize giriş yaparak; Kredi à Bireysel Kredini Kullan à Onaylı Tatil Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz.
Halkbank Mobil Şubemize giriş yaparak; Krediler à Yeni Kredi Başvurusu ve Sorgulama à Başvurularım à Onaylı Tatil Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Başvurularınızı buraya tıklayarak ya da en yakın Halkbank şubesini ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda, proforma fatura veya kesin fatura ile en yakın Halkbank Şubesi’ni ziyaret ederek kredinizi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.