Home / Bankalar / Senetle Borç Veren Yerler 2018

Senetle Borç Veren Yerler 2018

Bankalardan kredi çekemeyen kişiler ne yapmalıdır diye baktığımız en büyük çözüm olarak yine senetle kredi almak ya da senetle borç para veren yerlere başvuru yapmak akla gelmektedir. Senetle kredi ya da senetle nakit para veren firmalar, acil para lazım diyen kişilere acil para sağlamaktadır. Senetle para veren ikrazatçı  Belli bir komisyon alan bu yerlerden senetle nakit para temin edilir. Peki senetle borç veren firmalar ve şahıslar nerede bulunur? Özellikle senetle borç para vere faktöring şirketlere nasıl başvuru yapılır. Tüm detaylar…. ( Ek : İSTANBUL’DA, İZMİR, ANKARA, BURSA, MERSİN, ANTALYA ELDEN TAKSİTLE BORÇ PARA VEREN YERLER VE ŞAHISLAR) Senetle borç para veren sarraflar, senetle borç para veren altıncılar

Önce İstanbul’da Meşhur Borç Verenleri Yazalım Sonra Diğer İllere Tek Tek Bakalım. En çok para çözümü sunan kişi ve kurumları sizin için listeledik. Bakın beğenin seçin.

  • elden para veren yerler
  • borç para veren vakıflar
  • borç para veren zenginler
  • senetle para veren ikrazatçı

KREDİ ÇEKEMİYORUM ACİL PARAYA İHTİYACIM VAR

Bankaların kara listesinde olanlara ya da banka sicili bozuk kişilere kredi veren bankalar konusunda sorun yaşayanlar, acil nakit para nasıl bulunur sorunu için, çözümü genelde senetle para veren tefecilerden aramaktadır.

Peki senetle para veren ya da elden borç veren tefecilere güvenilir midir? Her şeyden önce tefecilik yasal mıdır? Bu yazımızda size banka dışında nereden para bulunur? Ve İstanbul’da senetle borç para veren yerler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Ayrıca Türkiye geneli senetle borç veren firmalar ve kişiler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

TAKSİTLE ALTIN SATILAN MECİDİYEKÖY KUYUMCULAR ÇARŞISI

İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan kuyumcular çarşısında taksitle altın satışı yapıldığı söylenmektedir. İstanbul Mecidiyeköy Kuyumcular Çarşısında kredi kartına taksitle altın satışı birçok kuyumcu da yapılabilmektedir. Özlem Pasajı Kuyumcular Çarşısı adı verilen yer Mecidiyeköy Mahallesi, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:1, 34387 Şişli/İstanbul  adresinde bulunmaktadır.

 

EN HIZLI PARA BULMA YÖNTEMİ

Para bulmam lazım diyorsanız; borç para veriyorum, senetle para veriyorum ya da senetle altın satılır diye borç para verme ilanlarına hemen inanmamanızı önemle belirtmek isterim.  Bu noktada en güvenilir para bulma yöntemlerini sizin için paylaşacağız. İşte en hızlı para bulma yöntemleri

BORÇ PARA İLANLARI VE SENETLE ALTIN VEREN KUYUMCULAR

Birçok kişi elinde bulunan çok yüksek parayı sürekli olarak borç para dağıtarak daha da para kazanmaktadır. Bu sayede hem paraya ihtiyacım var ama kredi çekemiyorum diyenlere para sağlanmakta hem de senetle borç para veren tefeciler gibi çok yüksek faiz istememektedir.

Komisyonla kredi 2018

Faiz ile borç para veren yerler elbette var ama bunun için sizden senet ve imza karşılığı para verildiği için, daha sonra çok yüksek ücretler ödersiniz.

Bu noktada kesin çözümlerden biri de kuyumculardan senetle altın alıp nakit paraya çevirmektir. Altın kırdırmak dediğimiz bu yöntemle, senet karşılığında altın satan kuyumculara başvuru yapılarak gerekli acil nakit ihtiyacı karşılanabilir.

SENETLE CEP TELEFONU HATTA ÜZERİNE PARA VEREN YERLERİN İLETİŞİM NUMARALARI

Finans Senetli Kredi  : En az 6 aylık Turkcell, Vodafone, TürkTelekom faturalı cep hat kullanıcıları, sabit hat kullanıcıları ve TTNET aboneliği bulunanların   1000 – 5000 TL aralığındaki ihtiyaçlarına hafta sonu dahil olmak üzere anında çözümler üretmekteyiz.

Plus Avans Nakit Kredi: Banka siciliniz önemli olmaksızın, Sgk primlerinize bakılmaksızın 5 bin liraya varan nakit imkanından faydalanabilmek için tek yapmanız gereken formu eksiksiz doldurmak.

BORÇ PARA VE SENETLE PARA VEREN FAKTÖRİNG ŞİRKETLER

Özellikle İstanbul’da komisyon karşılığında kredi çıkaran şirketler bulunmaktadır. Bu yerler, senetle borç veren şirketler olarak kabul edilir. Bu şahsılar, acil paraya sıkıştım para bulmam lazım ne yapmam lazım diyenlerin imdadına yetişmektedir. Bu yerler 100 Bin TL’ye kadar kredi desteği verebilmektedir. Ama elinizde bir senet ya da çek olması oldukça önemlidir. 100.000 TL karşılığı olarak sizden çek ya da senet istenmektedir.

Kredi çekemeyenler için borç bulma yolları

Senetle kredi veren şirketler

Aşağıdaki şirketler aynı gün kredi ve nakit ihtiyaçlarınız karşılamaktadır.

TEFECİ VE FAKTÖRİNG ŞİRKETLERİN TELEFON NUMARALARI

Tefecilik yasal olarak suç olmasına rağmen birçok kişi el altından senetle para vermekte ve el altında faizle borç para vermektedir. Bu kişilerin yaptıkları suç olduğu için, daha çok faktöring şirketlere para için başvuru yapılmalıdır.

İstanbul’da hemen her semtte faköring şirketler bulunmaktadır. Ama önemli bir noktaya değinmek istiyorum. İnternette borç para veren şahıslar ya da kredi veren faktöringler diye borç verme ilanlarına  çıkan kişiler genelde şirketlere para vermektedir. Yani şahıslara kredi ya da senetle para vermezler. Bu nedenle, işini resmi olarak yapan ve senetle nakit para sağlayan kişilere başvuru yapılması gerekmektedir.

Kredi çekemeyenler senetle telefon satın alıp aynı gün nakite çevirebilirler.

YASAL UYARI (ÖNEMLİ NOT): Yorum kısmına kesinlikle telefon numaranızı yazmayın. Sadece bulunduğunuz il ve alacağınız parayı nerede kullanacağınızı ne ne gibi iş yapacağınızı yazınız. Bu durumda size yasal olan bazı firmalar gerektiğinde zaten dönüş yapılacaktır. Telefon numarasını yazan kişilerin yorumları onaylanmaz. Bazı art niyetli dolandırıcılar telefonlarınızdan sizi arayıp sizden ön ödeme isterse kesinlikle sitemiz bundan sorumlu olmaz. Burası sadece danışmanlık desteği verir. Kredi vermez. Ön ödeme diye arayanlar dolandırıcıdır. Daha çabuk destek almak istiyorsanız aşağıdaki facebook adresimizi beğenin ve takip edin lütfen. Senetle borç ve kredi sadece izinli firmalar ve bank01alar tarafından yapılır. Yasa dışı borç vermek kanunen suçtur.

 

One comment

  1. 0535 838 80 ** bana da ulaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.